За наполяганням Порошенка Рада відмовилася від звільнення 50 тисяч контрактників

Сьогодні Верховна Рада не змогла подолати вето президента на Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо уточнення окремих положень)"
Depo.Життя
18 жовтня 2016 16:23
ФОТО: depo.ua

Петро Порошенко запропонував не надавати право достроково розривати контракт, підписаний військовослужбовцем під час дії особливого періоду, передає Depo.ua.

Справа в тому, що, за відповідним законом, що надійшов на підпис президенту, право на звільнення з військової служби у ЗСУ одночасно набудуть близько 57 тис. військовослужбовців (28 відсотків від запланованої кількості).  Президент запропонував не надавати їм такого права

"Звільнення з військової служби такої значної кількості військовослужбовців, а також звільнення у 2016 році близько 21 тис. військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, призведе до критичного зниження укомплектованості особовим складом Збройних Сил України, що негативно вплине на їх боєздатність", - пояснив президент і до нього дослухалися парламентарі.

Народний депутат Сергій Пашинський пообіцяв уже завтра подати новий законопроект щодо звільнення контрактників, за яким право на розірвання контракту матимуть значно менше військових. 

Більше новин читайте на Depo.Життя