З 22 спостережних веж для "Стіни" Яценюка 14 виявилися бракованими

Державна прикордонна служба заявляє, що фірма-підрядник поставила 12 неякісних спостережних вишок
Depo.Життя
6 вересня 2016 09:06
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства, передає depo.ua з посиланням на "Українські Новини".

"У 2014 році за кошти, виділені зі спецфонду уряду, Держприкордонслужба закупила 22 спостережні вежі з подальшою їх установкою на ділянці Харківського загону. Термін виконання комплексу робіт завершився в січні 2016 року", - йдеться в ньому.

У той же час відзначається, що в квітні, за результатами перевірок якості установки 22 вишок на ділянці Харківського загону, групою офіцерів загону були виявлені недоліки в 12 спорудах.

Крім того, ще 2 вишки не були прийняті на баланс в зв'язку з неякісним виконанням робіт по їх установці.

"У свою чергу фірма-виконавець на відповідні офіційні зауваження від Харківського прикордонного загону не відреагувала, відмовилася підписувати відповідні акти та усувати виявлені недоліки", - підкреслюють у відомстві.

У зв'язку з чим, Держприкордонслужба проінформувати військову прокуратуру про відсутність реакції з боку виконавця.

Нагадаємо, у вересні 2014 року тодішній прем’єр-міністр Арсеній Яценюк презентував проект укріплення кордону України з Росією під назвою "Стіна". Відразу ж на ці роботи уряд виділив 335 млн гривень.

Пізніше проект було переіменовано в "Європейський вал", а його прогнозний кошторис зріс до 4 млрд гривень. Цього серпня стало відомо, що Національне бюро розслідувань України працює над кримінальним провадженням відносно розкрадань коштів на будівництві "Стіни".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя