Як волинський коп дерся по стіні, щоб допомогти паралізованій жінці

У Луцьку патрульний поліцейський забрався через вікно у квартиру на другому поверсі будинку, щоб допомогти її паралізованій власниці
Depo.Життя
1 квітня 2016 09:01
ФОТО: depo.ua
Як волинський коп дерся по стіні, щоб допомогти паралізованій жінці
Як волинський коп дерся по стіні, щоб допомогти паралізованій жінці

Про це йдеться у повідомленні на сторінці патрульної поліції Луцька у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Учора патрульні отримали виклик про те, що людина потребує негайної допомоги. Коли вони прибули на місце на вулицю Винниченка, до них підійшла жінка і повідомила, що її подруга вже третій день не виходить на зв’язок. Патрульні підійшли до дверей квартири, ніхто справді не відчиняв. У замкову шпарину поліцейські побачили, що на землі лежить жінка. Вони викликали рятувальників та швидку", - розповідають у повідомленні.

Однак, не чекаючи рятувальників та медиків, патрульні вирішили діяти самостійно. Один з патрульних вибрався на другий поверх, щоб потрапити всередину. Згодом до нього приєднався рятувальник.

"Чоловіки, пробрались у квартиру, відчинили двері. На землі справді лежала жінка у віці приблизно 60 років. Очевидно, що всі ці три дні вона не виходила на зв’язок, бо їй стало погано. У квартирі був дуже затхлий запах", - йдеться у повідомленні.

Попередньо лікарі повідомили, що в жінки стався інсульт, половина тіла була паралізована. Її госпіталізували в міську лікарню. Близьких родичів у місті вона не має.

Як волинський коп дерся по стіні, щоб допомогти паралізованій жінці - фото 1

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя