Як волинський коп дерся по стіні, щоб допомогти паралізованій жінці

У Луцьку патрульний поліцейський забрався через вікно у квартиру на другому поверсі будинку, щоб допомогти її паралізованій власниці
Як волинський коп дерся по стіні, щоб допомогти паралізованій жінці
Як волинський коп дерся по стіні, щоб допомогти паралізованій жінці

Про це йдеться у повідомленні на сторінці патрульної поліції Луцька у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Учора патрульні отримали виклик про те, що людина потребує негайної допомоги. Коли вони прибули на місце на вулицю Винниченка, до них підійшла жінка і повідомила, що її подруга вже третій день не виходить на зв’язок. Патрульні підійшли до дверей квартири, ніхто справді не відчиняв. У замкову шпарину поліцейські побачили, що на землі лежить жінка. Вони викликали рятувальників та швидку", - розповідають у повідомленні.

Однак, не чекаючи рятувальників та медиків, патрульні вирішили діяти самостійно. Один з патрульних вибрався на другий поверх, щоб потрапити всередину. Згодом до нього приєднався рятувальник.

"Чоловіки, пробрались у квартиру, відчинили двері. На землі справді лежала жінка у віці приблизно 60 років. Очевидно, що всі ці три дні вона не виходила на зв’язок, бо їй стало погано. У квартирі був дуже затхлий запах", - йдеться у повідомленні.

Попередньо лікарі повідомили, що в жінки стався інсульт, половина тіла була паралізована. Її госпіталізували в міську лікарню. Близьких родичів у місті вона не має.

Як волинський коп дерся по стіні, щоб допомогти паралізованій жінці - фото 1

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя