Як виглядає гігантська гусінь "рогатого диявола"

Північно-американський метелик цітеронія королівська (Citheronia Regalis) до отримання крил - це гігантська рогата гусінь, яку називають горіховим рогатим дияволом
Depo.Життя
21 січня 2016 18:07
ФОТО: depo.ua
Як виглядає гігантська гусінь "рогатого диявола"
Як виглядає гігантська гусінь "рогатого диявола"

Відео гусені опубліковане у "Фейсбук"-спільноті KeeptheHeat, передає depo.ua.

Гусениця цітероніі королівською чи горіхового рогатого диявола (Citheronia Regalis)

Цітеронія королівська - метелик з сімейства павиче око (Saturniidae), є одним з найбільших і найефектніших метеликів Північної Америки.

У розвитку гусениць цього метелика є наступні цікаві деталі. На початку свого життя вони харчуються тільки вночі, а вдень згортаються на листку у вигляді літери "J", стаючи схожими на пташиний послід. Дорослішаючи, гусінь переходять на денний режим харчування, стрімко збільшуючись у розмірах.

Перед перетворенням на лялечку, полинявши 5 разів, гусінь виростає до 15 сантиметрів у довжину і набуває смарагдово-зеленого забарвлення. До цього часу вона набуває вельми страхітливого зовнішнього вигляду. Все її тіло покривається шипами, а в передній частині тіла "виростають" величезні помаранчеві "роги" з чорними наконечниками. За такий загрозливий вигляд гусениці отримали назву "горіховий рогатий диявол". Проте їх страшний зовнішній вигляд це не більше ніж виверт, призначений щоб відлякати ворогів. Їхні "роги" зовсім не колючі і не отруйні, а сама гусениця абсолютно нешкідлива.

The largest caterpillar EVER!

The largest caterpillar EVER!

Опубліковано KeeptheHeat 25 серпень 2015 р.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя