Як скандальний владика Мерседес насилає безпліддя на журналістів

А скоро намісник Києво-Печерської лаври владика Павло буде знімати вроки та вирішувати фінансові негаразди. Дорого

Як скандальний владика Мерседес насилає…

В одній зі своїх промов він згадав, як у 2012 році на Успіння одна журналістка на ім'я Наталя увірвалася в його машину і кілька разів вдарила його ногами.

"Господь показав чудо - я з нею не розмовляв, але зі слів її друзів, вона двічі була вагітна і жодного разу не народила, Господь не удостоїв її стати матір'ю", - закінчив свою промову Павло.

Своїм скандальним спілкуванням з представниками акул пера владика Павло відомий давно. Так, три роки тому у журналістки Ксенії Карпенко з журналу "Кореспондент", яка брала коментар з приводу розкішного життя священників, настоятель Києво-Печерської лаври відібрав телефон і заломив руки. Ще більш хамською була поведінка Павла під час спілкування з журналістом Михайлом Ткачуком. Так, у відповідь на питання про ресторани у Лаврі і дорогі авто батюшок погрожував судом.

"Вдягни туфлі нормальні, що ти ходиш, як бомж. Нєвєжда якийсь", - підсумував розмову з журналістом намісник Лаври.

Зрештою своїм хамством Павло щедро ділиться не лише журналістам. Згадаймо, як нещодавно столичні поліцейські спробували затримати настоятеля Києво-Печерської Лаври отця Павла, який порушив правила дорожнього руху. У ролику настоятель геть не відчуває себе винним і на звичайне поліцейське "ви порушили" відповідає: "Це ви порушили. Ви були сьогодні в церкві? Подумайте про душу".

Реакція отця виявилась настільки несподіваною, що поліцейські його відпустили. Попередньо батюшка встиг вилаяти поліцейських через таксистів, які стоять біля заповідника.

До списку "благочинних" справ Павла можна додати і освячення кабінету колишнього одіозного прем'єра Азарова. А під час Революції Гідності митрополит Павло схвалював жорстокі дії "Беркута" і з іронією запитував, скільки платять учасникам Євромайдану. У ті драматичні для України дні під час однієї зі Служб Божих він порівняв Віктора Януковича з... Ісусом Христом.

Те, що свою мораль Павло обміняв на гроші і розкішне життя, зрозуміло давно. Але остання безцеремонна заява про міфічну безплідну журналістку, яка аж ніяк не личить служителеві культу, наочно демонструє: священик геть забув про основи православ'я. І замість того, щоб вчити своїх вірян любові та всепрощенню, Павло навпаки культивує та розпалює ненависть та гнів. Крім того, ще й хизується своїм чорним єством.

Так і бачиться, як Павло взяв до рук ляльку вуду і почав чаклувати над нею, аби помститися всім кривдникам. А щоб акули пера та інші капосники більше не ображали владику Мерседеса і наступного разу боялися, поділився інформацією про свої надприродні можливості.

Тож, мабуть, найближчим часом ми почуємо заяви від Павла у стилі, як він знімає вінець безшлюб'я, порчу та різноманітні фінансові негаразди за правильні статті та хвалебні оди про нього.

Читайте також: Чому московський піп крутіший за нардепів та Суркіса.

Більше новин читайте на Життя.Depo.ua.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook