Як навчити шкарпетки вимикати телевізор, якщо глядач заснув

Американська компанія Netflix представила інструкцію по самостійній збірці шкарпеток, які можуть поставити фільм на паузу, якщо глядач заснув
Depo.Життя
19 грудня 2015 20:11
ФОТО: depo.ua
Як навчити шкарпетки вимикати телевізор, якщо глядач заснув
Як навчити шкарпетки вимикати телевізор, якщо глядач заснув

Детальніше про проект можна прочитати на окремому DIY-сайті компанії, передає depo.ua.

Пристрій являє собою в'язаний носок, до манжету якого прикріплена м'яка вставка. Всередині вставки розташована плата Arduino Pro Trinket, батарея і чутливий акселерометр. За допомогою акселерометра керуючий алгоритм реєструє зміни до рухової активності (така методика моніторингу сну називається актиграфією) і може досить точно визначити, коли людина заснула.

В окремий язичок, який розташовується зовні носка, винесені три світлодіода: індикаторний і пара інфрачервоних. Індикаторний світлодіод загоряється, коли пристрій вважає, що людина заснула, а за допомогою інфрачервоних світлодіодів носок виконує роль пульта дистанційного керування і може поставити фільм на паузу. Два інфрачервоних світлодіода використовуються, щоб створити "ширококутний пульт" — при такій конструкції пристрій спрацює, навіть якщо чоловік заснув у позі, при якій носок повернутий у бік від телевізора.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя