Як навчити шкарпетки вимикати телевізор, якщо глядач заснув

Американська компанія Netflix представила інструкцію по самостійній збірці шкарпеток, які можуть поставити фільм на паузу, якщо глядач заснув
Як навчити шкарпетки вимикати телевізор, якщо глядач заснув
Як навчити шкарпетки вимикати телевізор, якщо глядач заснув

Детальніше про проект можна прочитати на окремому DIY-сайті компанії, передає depo.ua.

Пристрій являє собою в'язаний носок, до манжету якого прикріплена м'яка вставка. Всередині вставки розташована плата Arduino Pro Trinket, батарея і чутливий акселерометр. За допомогою акселерометра керуючий алгоритм реєструє зміни до рухової активності (така методика моніторингу сну називається актиграфією) і може досить точно визначити, коли людина заснула.

В окремий язичок, який розташовується зовні носка, винесені три світлодіода: індикаторний і пара інфрачервоних. Індикаторний світлодіод загоряється, коли пристрій вважає, що людина заснула, а за допомогою інфрачервоних світлодіодів носок виконує роль пульта дистанційного керування і може поставити фільм на паузу. Два інфрачервоних світлодіода використовуються, щоб створити "ширококутний пульт" — при такій конструкції пристрій спрацює, навіть якщо чоловік заснув у позі, при якій носок повернутий у бік від телевізора.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя