Як на Росії скаженіли через українську "Баладу про піхоту"

Соціальний ролик "Балада про піхоту", знятий до Дня захисника України, порвав російський Інтернет
Depo.Життя
14 жовтня 2016 13:55
ФОТО: depo.ua

За кілька днів після появи, соціальний ролик "Балада про піхоту" зібрав майже 300 тис. переглядів та понад 2,5 тис. коментарів, передає Depo.ua.

Чималу активність проявили російські коментатори, прагнучи якомога більше негативно висловитися про ролик "Балада про піхоту". Більшість з них традиційно ховаються під вигаданими ніками.

 Tom De Rossi: "х… в очках, с лопатой идущий в атаку.

 Boko Massine: "Горите в аду, укровояки!"

 Margo Rita: "Вот как выглядит летальное оружие, которое Пиндостан передал ВСУ...".

 Denis: "мародеры, убийцы, каратели".

 Iliya N: "Ненавидят Россию, а сами стреляют из русского автомата. Двуличные мрази".

 Дмитрий Солдатенков: "Ээээ, хохлы, это наша лопата, "совковая", руки прочь от нее".

Не відстають від користувачів соціальних мереж і російські пропагандистські сайти.

Сайт телеканалу російської армії назвав новину: "Міноборони, України закликало своїх солдатів закопуватися в землю лопатами". "У ролику демонструється саперна лопатка, яка вихваляється мало не як головна зброя та інструмент ВСУ. На кадрах бійці ВСУ риють ними окопи, ріжуть хліб та використовують як зброю", – пише сайт "Звєзда".

Як на Росії скаженіли через українську "Баладу про піхоту" - фото 1

Слідом за "Звєздою" висловився й ватний сайт "Русская весна", який несподівано сказав правду. "Треба зазначити, що відео вийшло дуже оригінальним. Це не дивно, враховуючи, що його виготовленням на замовлення військового відомства займалася консалтингова компанія та рекламне агентство. У підсумку результат їхньої роботи вразив користувачів соцмереж", - зазначає видання.

 Як на Росії скаженіли через українську "Баладу про піхоту" - фото 2

Нагадаємо, авторами ролика "Балада про піхоту", знятого в рамках соціального проекту, виступили консалтингова компанія K&K Group та рекламне агентство TABASCO. Зйомки проводилися студією LimeLite Studio за підтримки Сухопутних військ ЗСУ. Режисером проекту виступив відомий ізраїльський режисер Елі Свердлов. Зйомки проходили на навчальному полігоні.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя