Як дітей-інвалідів в окупованому Алчевську змусили жаліти Плотницького

В Алчевську Луганської області, який знаходиться під контролем збройних формувань "ЛНР", вихованців міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів змусили зніматися в ролику на підтримку пораненого ватажка бойовиків Ігоря Плотницького
Depo.Життя
12 серпня 2016 09:07
ФОТО: depo.ua

У відеосюжеті, який був показаний по місцевому ТБ, йдеться, що "алчевці з тривогою і обуренням сприйняли новину про замах на життя глави республіки Ігоря Плотницького, не залишилися байдужими і найменші алчевці - вихованці центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів". На камеру діти поспівчували Плотницькому і заявили, що вони як особливі діти з обмеженими можливостями добре розуміють його і бажають йому швидкого одужання, передає depo.ua з посиланням на "Четверту владу".

В кінці ролика викладачі вистроїли дітей в ряд, після чого вони хором заспівали Плотницькому гімн реабілітаційного центру. 

"Ми зараз заспіваємо вам гімн нашого центру, і сподіваємося, що він стане і вашим", - звернувся до Плотницького один з героїв сюжету. 

Нагадаємо, вранці 6 серпня стало відомо, що в Луганську підірвали автомобіль глави терористичної організації "ЛНР" Ігоря Плотницького. У Службі безпеки України цю інформацію підтвердили, назвавши інцидент замахом. 8 серпня у Плотницького заявили, що він вийшов на роботу після замаху. Однак попри заяви, що Плотницький вийшов на роботу, його вже тиждень ніхто не бачив

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя