Власник "112 каналу" запевняє, що не збирається тікати з України

Власник телеканалу "112 Україна" Андрій Подщипков заявив, що не збирається просити політичного притулку в Бельгії, як повідомлялося у ряді ЗМІ
Depo.Життя
28 вересня 2016 06:01
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві, оприлюдненій на сайті телеканалу, передає depo.ua.

"Сьогодні телеканал "112 Україна" намагаються зробити розмінною монетою в політичній грі, яка не має нічого спільного зі свободою слова та стандартами журналістики. У результаті на адресу телеканалу звучать погрози, а радикальні сили тягнуть жереб, який телеканал стане їхньою черговою жертвою.

Будь-яка надана інформація спотворюється. Яскравими прикладами чого є подана безліччю ЗМІ інформація щодо мого прохання про політичний притулок, - заявив Подщипков, зазначивши, що представники ЗМІ не зв'язувалися з ним щодо коментарів цієї інформації.

"Хочу зазначити, що я не розглядаю для себе інших місць проживання, крім України. Підкреслю, що не є, не був і не буду "гвинтиком в чиїйсь PR-кампанії", - наголосив власник телеканалу "112 Україна".

Нагадаємо, напередодні ряд ЗМІ з посиланням на колишнього креативного продюсера каналу "112 Україна" Віктора Зубрицького повідомили, що власник телеканалу Андрій Подщипков просить політичного притулку в Бельгії

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя