Військовий психолог прокоментував стан "терориста з моста"

Олексій Белько, який 18 вересня заблокував міст Метро – це маячок, який дає можливість усвідомити, що пора робити систему адаптаційних заходів
 

Про це заявив військовий психолог Андрій Козінчук, повідомляє Depo.ua.

"Що хочу прокоментувати. Я не можу ставити діагнозів, але Олексій ветеран, в якого посттравматичні наслідки. З ним мають працювати фахівці. Все це сталося наслідком купи наваленого на нього. Перевід з бойової частини в стройову, потім звільнення, стосунки, битовуха, обезцінення, пошук роботи, безгрошів'я, відособленність. Мета вчорашньої події – привернути увагу. В нього це вдалось. А увагу привертають ті, кому її бракує", – написав він.

"А потім ми були на прес-конференції. Журналісти, як завжди, відмітились. Тож доповідаю. Те, що він ветеран не може бути пом'якшенням. Те, що він пережив травматичні події і його психіка так відреагувала, може бути лише поясненням. Олексій – це маячок, який дає можливість усвідомити, що пора робити систему адаптаційних заходів. І такі проекти як Завдяки тобі є надзвичайно корисними і дієвими. Образ ветерана, простори і робота на місцях має бути імплементована. Нам вчитися і вчитися долати ці труднощі", – додав Козінчук.

Він зазначив, що буде супроводжувати цього ветерана, "бо як би то не було, він наш".

"А ми, ветерани, ой які різні. Але є те, що нас об'єднує. Не вмикайте зраду", – зазначив він.

 

Нагадаємо, суд обере запобіжний захід Олексію Бельку, який погрожував підірвати міст Метро в Києві, 20 вересня.

Читайте також: "Корд" та "Альфа" затримали військового, який хотів підірвати міст Метро (ЯК ЦЕ БУЛО)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook