Винайшли гаджет, який зафарбовуватиме пігментні плями на шкірі (ВІДЕО)

Американська компанія Procter&Gamble представила на виставці CES 2019 гаджет, який розпізнає пігментні плями на шкірі і маскує їх

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-реліз компанії.

Для маскування недоліків шкіри зазвичай використовуються різні барвники косметичні засоби: тональні креми, пудри і консілери. Всі вони розрізняються щільністю і яскравістю використовуваних пігментів: деякі використовуються для додання шкірі рівного відтінку, в той час як інші використовуються виключно для корекції проблемних ділянок. Проблема використання подібних засобів може полягати в тому, що споживачеві може бути складно визначитися з необхідним тоном або правильно нанести його так, щоб макіяж виглядав природно.

Для того, щоб автоматизувати вирівнювання тону шкіри, Procter & Gamble розробила Opté. Пристрій оснащений блакитними світлодіодами, які підсвічують шкіру, виявляючи ледь помітні порушення пігментації, наприклад, невеликі плями, які видно тільки при дуже хорошому освітленні. Камера всередині гаджета робить 200 знімків шкіри в секунду, а алгоритми в його основі аналізують відтінок кожного знятого фрагмента, порівнюючи їх один з одним. Після цього на що вимагають корекції місця наноситься спеціальна тональна сироватка: за це відповідають 120 друкуючих тонких голок. Виробники відзначають, що таке нанесення дозволяє не тільки більш ефективно приховати недоліки шкіри, але і зменшує використання тональних засобів на 99 відсотків в порівнянні з ручним нанесенням.

Нагадаємо, 24 вересня стало відомо, що вчені створили флот із роботів-медуз для моніторингу делікатних підводних екосистем, у тому числі коралових рифів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #вчені