Викрадачі українців: Про те, як подорожувати, коли все набридло і хочеться сюрприз

Платите гроші і вас на два дні викрадають з побуту. Ви не знаєте, куди поїдете, як поїдете, що там побачите і де житимете – все організують і вирішать за вас. Залишиться тільки відпочивати, гуляти і … дивуватися

Викрадачі українців: Про те, як подорожу…

Пекло для контрол-фріка. Рай для для тих, хто залишився дитиною в душі.

Двійко друзів, гід і журналіст Тетяна Косянчук і дизайнер Сергій Клепик (на фото) створили ресурс Secret Ticket, на якому ви можете замовити подорож-сюрприз в одне з міст України. Ви вказуєте, коли хотіли б поїхати і за день до подорожі отримуєте пакунок із квитками на проїзд, бронь на житло і перелік рекомендацій, що цікавого можна подивитися в місті.

"Ми якось натрапили на схожий сервіс в Іспанії і подумали, що таке має бути і в Україні. Тільки там літак+готель, а у нас поки що автобус чи потяг + готель + рекомендації по містам: що подивитись, де погуляти, де поїсти. Хоча безвіз розширює можливості, і з часом ми будемо відправляти і за кордон, - Таня і Сергій розповідають Depo.ua як вони все це придумали. - Ми любимо мандрувати, вважаємо, що це корисно для душі, і не обов'язково для цього брати довготривалу відпустку".

Маст-лук від Тетяни та Сергія - університет в Чернівцях (обов'язково візьміть екскурсію), фортеця у Кам'янці-Подільському, острів Хортиця. Обов'язково треба побувати в Ужгороді і Мукачеві, особливо, коли цвітуть сакури. В Мукачеві здивує і місто: замок Паланок і чинадіївський замок Сент-Міклош (11 км).

"Красу Карпат, здається, неможливо описати. Дводенні походи по Боржаві, трохи складніші по Чорногірському хребту або Мармаросах. Тільки треба бути готовим до сюрпризів від погоди — хоч раз дощ буде майже напевно. Без наметів в гори можна поїхати в Яремче", - додають вони.

Для завзятих туристів, яким Кам'янець-Подільський, Паланок і Яремче то вже "попсня", Таня і Сергій радять відвідати, наприклад, Заліщики (Тернопільська область) – в міста унікальне розташування, а навколо надзвичайно красиві пейзажі (і чудовий, величезний, вкрай цікавий ярмарок з вкрай привабливими цінами, - ред).

"Жмеринка, яка у багатьох асоціюється з провінційністю і вокзалом, дуже затишна і охайна. А поруч варто заїхати в смт. Браїлів, подивитись місцеву архітектуру, зайти в музей Чайковського, - відповідають вони на питання, які міста в Україні на їхню думку мають найбільш нерозкритий туристичний потенціал. - Взагалі, ми б порадили більше мандрувати у ті напрямки, про які думається, що там нецікаво. Спробуйте просто дізнатись більше про місто, яке вам на перший погляд здається абсолютно звичайним, і для вас відкриється новий світ".

Коли вони тільки починали цей проект, багато людей самі почали писати, де і що радять подивитися. Сергій і Тетяна розпитували друзів в різних містах, що там є цікавого, якщо нікого серед знайомих в місті не було, шукали місцевих краєзнавців у "Фейсбуці". В результаті вони склали інструкції на кожне місто, куди відправляють клієнтів: мапа з позначками і коротке описання того, чим це місце цікаве.

Зорієнтуватися, куди відправити клієнта, Тані та Сергію допомагає анкета, яку він заповнює, коли робить замовлення. Там можна вказати від 3 до 5 міст, куди не хочеш їхати та напрямок, який найбільш цікавить. Важливим є зручність добирання - час, місця в потязі.

Вартість секретного квитка – від 1090 гривень на одного мандрівника +790 за кожного наступного за пакет "економ" і до 9990 гривень +4990 в пакеті "дорого". Вартість пакету залежить від того, яким видом транспорту ви поїдете (плацкарт, купе, СВ, Інтерсіті, автобус), де житимете (загальна кімната в хостелі, окрема кімната, недорогий готель чи чотири зірки ), наявність послуги "раннє заселення", кількість міст, які можна обрати як небажані, тривалість дороги, тощо. Житло буде як правило, в центрі, інколи - біля вокзалу, щоб зручно було дістатися з потяга.

Поїздку з пакетом "дорого" і "економ" можна замовити в будь який момент, "стандарт" і "комфорт" краще заздалегідь, бо на зручні квитки і житло середньої вартості завжди великий попит і їх не так просто знайти.

Якщо клієнт замовив поїздку, але раптом дізнався, що не зможе нею користатися, йому перенесуть дату чи повернуть гроші, з вирахуванням комісії за повернення квитків і скасування бронювання.

"Ми просимо всіх ділитися з нами враженнями, надсилати пропозиції, інколи нам пишуть "це місце краще видалити з рекомендацій, там нічого цікавого", "а це додати - дуже круто", "ми їли у такій смачній кондитерській, а в рекомендаціях її не було", "в цей готель заселялись годину, персонал непривітний". Ми робимо висновки і корегуємо рекомендації і житло", - розповідають Тетяна і Сергій.

Перші дві пари клієнтів відправилися у подорож по Секретному квитку 12 травня. Наразі на сторінці більше трьох з половиною тисяч підписників, десятки клієнтів вже з'їздили у свою подорож. Перші дві поїздки були у Дніпро і Чернівці. Ще їздили у Вінницю, Мукачево, Харків, Івано-Франківськ. Більшість клієнтів, за нашими спостереженнями – родини, чи парочки, які святкують таким чином свої річниці.

А буває і таке.

Фото: Secret Ticket/Facebook

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme