Вчені вперше створили рідкий магніт

Вчені вперше в історії створили металеву рідину, здатну підтримувати магнітне поле, і зробили це абсолютно випадково

Інженери Массачусетського університету в Амхерсті працювали над рідинами для 3D-друку, коли виявили, що краплі заліза, масла і води здатні підтримувати магнітне поле, повідомляє Depo.ua з посиланням на Futurism .

Вчені планують почати нові дослідження, щоб з'ясувати, чому краплі, кожна з яких містить мільярди наночастинок оксиду заліза шириною всього 20 нм, підтримують магнітне поле. Як тільки вони розберуться "як", вони приступлять до роботи, з'ясовуючи, що робити з цими новими рідкими магнітами.

У своєму дослідженні автори обговорюють, як вони можуть "запрограмувати" краплі в різні форми для створення різних інструментів.

Керівник проекту Томас Рассел розповів, що він може уявити, як використовувати нову рідину для створення свого роду магнітного "загарбника" або крихітної копії рідкого робота, який може міняти форму, як у фільмі "Термінатор-2".

"До нашого дослідження завжди передбачалося, що постійні магніти можуть бути виготовлені тільки з твердих речовин", – підкреслив Томас Рассел.

Подальші експерименти показали, що краплі цієї незвичайної рідини зберігали магнітні властивості майже в будь-якій формі – при поділі на більш дрібні (товщиною в людський волос), коли приймали форму сфери, циліндра і навіть трубки.

Нагадаємо, раніше американські вчені навчились вирощувати штучне м’ясо риби

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme