В Україні відсьогодні водії повинні вдень вмикати фари за межами міста

У Національній поліції нагадують, що у період з 1 жовтня до 1 травня на заміських дорогах водії транспортних засобів зобов’язані рухатися за межами населеного пункту у світлий час доби з увімкненими денними ходовими вогнями або ближнім світлом фар
Depo.Життя
1 жовтня 2016 11:59
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua з посиланням на Управління превентивної діяльності Головного управління Нацполіції в Київській області, відповідні норми в українському законодавстві пов’язані насамперед із необхідністю додаткового позначення транспортного засобу у разі недостатньої видимості, зокрема в осінньо-зимовий період.

Дана вимога пункту 9.8 Правил дорожнього руху є обов’язковою для виконання й покликана підвищити безпеку дорожнього руху на затемнених ділянках дороги як у світлу пору доби, так і в темну.

Згідно з ч. 2 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за порушення водіями правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами під час початку руху чи зміні його напрямку передбачено штраф у розмірі 425 грн.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя