У Путіна пояснили, за що видали Сігалу російський паспорт

Голівудський актор Стівен Сігал виявився великим симпатиком Росії
Depo.Життя
3 листопада 2016 14:54
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на МК.

Згідно з указом Путіна "Прийняти до громадянства Російської Федерації Сігала Стівена Фредеріка, який народився 10 квітня 1952 року в Сполучених Штатах Америки", голівудський актор Стівен Сігал став росіянином.

У прес-службі Кремля пояснили, що Сігал відомий своїми теплими почуттями щодо Росії, до того ж він "досить відомий актор".

Крім цього, предки Сігала родом з Росії. Якщо вірити офіційній версії, то по матері Стівен - ірландець, а по батькові - єврей. Бабуся і дідусь Сігала народилися в Російській імперії, і були перевезені до Сполучених Штатів дітьми. Кіноактор цілком міг би зватися Стівеном Зігельманом - саме таке прізвище було у його дідуся Натана, що з'явився на світ в Мінську в 1893 році.

Бабуся, Дора Гольдштейн, народилася в Бресті в 1894 році. Сам Стівен Сігал, якщо судити з його висловлювань, зі своєю генеалогією знайомий не дуже добре. Він розповідав, що ніби його дід був родом десь із "буддистських районів" Росії (до таких можна віднести Калмикію, Бурятію, Туву), а потім переїхав в Америку. Ще, знову-таки за словами Сігала, у нього є коріння у Владивостоці, Санкт-Петербурзі і на Україні.

 Влітку 2015 року через проросійську позицію Стівен Сігал разом з Жераром Депардьє, Олівером Стоуном, Еміром Кустуріцею та іншими діячами кіно потрапив в чорний список тих, хто, створює загрозу національній безпеці України.

Крім цього, за даними порталу BuzzFeed, президент Путін на особистій зустрічі з Бараком Обамою влітку 2013 року в ході саміту Великої вісімки пропонував призначити Стівена Сігала почесним консулом Росії в Каліфорнії і Арізоні. Але в американської сторони ця ідея підтримки не знайшла.

У тому ж 2013 році Стівен Сігал обіцяв Дмитру Рогозіну зайнятися пропагандою армійської служби в Росії. А Рогозін говорив про можливість участі Сігала в рекламі російської зброї.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя