В окупованому Севастополі багатодітні сім'ї залишились без соцдопомоги

У анексованому Росією Севастополі 80 багатодітних сімей підтвердили, що потребують соціальної підтримки, проте механізмів надання допомоги немає
Depo.Життя
31 травня 2016 07:39
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє прес-служба підконтрольного Кремлю міського парламенту, місцеві депутати все ще обговорюють поправки до законопроекту "Про соціальну підтримку багатодітних сімей в місті Севастополі", передає depo.ua з посиланням на "Крим.реалії".

"У нас 80 сімей багатодітних вже пройшли актуалізацію, тобто, підтвердили те, що вони потребують поліпшення житлових умов. І ми зобов'язані надати можливість отримання соцпідтримки, тим більше, що на це є кошти, законопроект пройшов всі узгодження, практично опрацьована схема виділення субсидії. Чим швидше ми запустимо цей механізм, тим швидше він почне працювати", - цитує прес-служба відомства голови профільного комітету парламенту Севастополя Тетяну Щербакову.

За її словами, зараз є можливість розширити перелік заходів надання допомоги, проте їх затвердження потребують розробки нового фінансово-економічного обґрунтування, що призведе до затягування процесу.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя