В одній камері з Умеровим сидять крадії

Стан здоров'я одного з лідерів кримськотатарського народу Ільмі Умерова трохи покращився в порівнянні з попередніми днями
Depo.Життя
27 серпня 2016 20:58
ФОТО: depo.ua

Про це розповіла донька заступника голови Меджлісу Айше Умерова в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Стан здоров'я сьогодні трохи краще, ніж у попередні дні. Сьогодні, принаймні, він не скаржився на тиск. Обстановка довкола: вчора до нього в палату підселили ще кількох людей, хоча обіцяли, що він буде утримуватися один. Люди перебувають також на експертизі, але обидва судяться за крадіжку", - сказала Айше Умерова.

Вона повідомила, що Ільмі Умерову передали інформацію про акцію на Майдані Незалежності в п'ятницю, і зазначила, що для її батька дуже важлива така підтримка.

"У понеділок ми очікуємо візит Марка Фейгіна (адвоката, - ред.), він відвідає тата, поспілкується зі слідчими, і, можливо, якась більш детальна інформація буде у нього", - зазначила дочка Умерова.

За її словами, зараз вживаються дії, щоб Ільмі Умерову не довелося 28 днів перебувати на експертизі в жахливих умовах, оскільки для його здоров'я це дуже небезпечно.

Нагадаємо, заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова звинувачують у заклику в ефірі ATR до дій, які загрожують територіальній цілісності Росії. Умеров заявляв, що його слова в передачі невірно переклали.

11 серпня Умерову стало зле в суді, його госпіталізували. Незважаючи на це, суддя винесла постанову відправити Умерова на психіатричну експертизу.

Його помістили у відділення стаціонарної судово-психіатричної експертизи для осіб, які не перебувають під вартою

21 серпня стан Умерова погіршився.

26 серпня у Києві на Майдані Незалежності пройшла акція на підтримку Умерова. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя