"В моїй країні четвертий рік війна": Українка вразила промовою на конкурсі краси (ВІДЕО)

Учасниця конкурсу краси Miss Grand Ukraine 2017 від України Сніжана Танчук вразила публіку на фіналі змагання, який проходив у В'єтнамі

Відео її промови з'явилося на YouTube-каналі конкурсу, передає Depo.ua.

"Заради чого ми воюємо? Навіщо людям потрібна кров? Нам потрібно об'єднатися і вистояти до кінця, щоб зупинити зло, яке входить в наші серця! Ви запитаєте мене: "Що ми можемо зробити для миру, процвітання і дружби, які нам так необхідні?". У моїй країні четвертий рік йде війна! Для України цей жахливий час! Не минає і дня, щоб я не думала про те, як зупинити насильство! І зараз я б хотіла сказати не як учасниця міжнародного конкурсу краси, а як майбутня мати: "Зупиніть війну! Зупиніть насильство! Я хочу, щоб наші діти народжувалися під мирним небом і ніколи не чули слова "війна", - сказала українка.

"Ви запитаєте: "Що ми можемо зробити для перемоги любові в усьому світі?". Я відповім: "Ми повинні ще більше любити і поважати один одного більше!" - додала дівчина.

Українська красуня потрапила у ТОП-10 переможниць.

"Я дуже пишаюсь,що сказала свою промову,пишаюсь,що саме на цьому конкурсі я мала змогу пройти всі ці прекрасні етапи та моменти, які в нас були", - написала вона у Facebook.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook