Генштаб підтвердив: Сьома мобілізація буде

Генеральний штаб Збройних Сил України підтвердив, що в Україні буде проведена сьома хвиля мобілізації
Depo.Життя
15 січня 2016 18:43
ФОТО: depo.ua
Генштаб підтвердив: Сьома мобілізація буде
Генштаб підтвердив: Сьома мобілізація буде

Про це повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ на сторінці в "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Внаслідок демобілізації четвертої хвилі виникне необхідність доукомплектувати ЗСУ. Комплектація буде проводитися як контрактниками, так і мобілізованими. Природно, чим більше буде залучено контрактників, тим менше необхідності в мобілізованих", - наголошується в повідомленні.

"Збройні Сили зацікавлені в максимальному комплектуванні професійними і мотивованими кадрами - військовослужбовцями служби за контрактом. Зараз ведеться робота з мобілізованим четвертої хвилі, а також демобілізованим попередніх хвиль, для притягнення їх до служби за контрактом. Після того, як стане ясно кількість контрактників, зможемо назвати потреба в моблізованих ", - розповідають у Генштабі.

Відзначається, що в ЗСУ проведена оптимізація військових частин і бойової підготовки, армія отримала нову техніку і озброєння.

"Ми робимо ставку на посилення бойових можливостей за рахунок навченості та забезпеченості, а не кількості особового складу. Таким чином, вже зараз можна сказати, що сьома хвиля буде менше попередніх", - сказано в повідомленні.

"ЗСУ створює умови для залучення контрактників. Військові, які відслужили 11 місяців, можуть підписати контракт на шість місяців. З 2016 року збільшена зарплата військовослужбовцям - для рядового вона складе близько 7000 гривень, в зоні АТО будуть відповідні надбавки. Прийнято новий порядок речового забезпечення військовослужбовців . Військові, що володіють цивільним вищою освітою, можуть пройти тримісячні курси для отримання офіцерського звання. Надалі умови служби та якість забезпечення, поступово зростати ", - обіцяють в Генштабі.

Нагадаємо, що раніше у ЗМІ з'явилася інформція, що сьома хвиля мобілізації почнеться в кінці лютого - початку березня.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя