В Анталії за туристичний сезон померли 13 українців, – консул

У період із травня по червень поточного року включно в регіоні, за який відповідає консульство України в Анталії, було зафіксовано 13 випадків смертей громадян України

Про це повідомив Консул України в Анталії В’ячеслав Хоменко в ексклюзивному коментарі "Укрінформу", передає Depo.ua.

"З травня по червень ми маємо 13 померлих громадян України. Загалом це літні люди, які приїхали сюди на відпочинок і не розрахували впливу кліматичних умов на стан їхнього здоров’я. Перша з причин – серцеві напади, також є кілька літніх людей, які зайшли в море і втопилися, є люди, які приїхали сюди на лікування і, на жаль, не витримали медичних різноманітних процедур, які здійснювали в лікарні. Такі випадки є і серед тих, хто приїздив кров чистити і онкохворі були", – розповів дипломат.

За словами Хоменка, більшість проблем, з якими стикаються наші громадяни, які приїздять на відпочинок, – недотримання звичайних, загальних правил поведінки. Насамперед – зловживання і вживання алкоголю взагалі з купанням в морі.

"Є також декілька громадян України, які померли природною смертю, але за незрозумілих обставин. Зараз цими справами займається прокуратура і результати розгляду цих справ будуть повідомлені родичам загиблих", – додав він.

Нагадаємо, у турецькій Анталії можуть ввести туристичний податок.

Довідка: Турецька Анталія – один із основних напрямків літнього відпочинку туристів з України. Наразі точних даних щодо кількості українців, які відвідали Туреччину як туристи цього року, немає. Вони будуть оприлюднені пізніше.

За чотири місяці 2019 року туристичний потік з України до Туреччини, у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року, зріс на 13,8%. Кілька років поспіль кількість туристів з України до Туреччини зростає. Минулого року це число становило 1,35 млн людей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook