ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Україна спробує "скостити" 180-річний тюремний термін для своїх моряків у Греції

Українцям Сергію Шваюку і Петру Литвинчуку, яких у Греції засудили до 180 років в'язниці за перевезення нелегальних мігрантів, можуть зменшити термін ув'язнення

Depo.Життя
22 липня 2018 14:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив заступник директора Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич, інформує Depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Консул, який був присутній на судовому засіданні, повідомив, що адвокат готує апеляцію на це рішення суду.

Кирилич зазначив, що верхньою межею санкції за таке правопорушення є 25 років. "Цифри, що є вищими, ніж 25, - морально-пропагандистські або превентивні", - вважає він.

Консул зазначив, що аналіз вироку дає підстави вважати, що суд вперше за останні три роки застосував найменший коефіцієнт - шість років за кожного перевезеного нелегального мігранта.

"Є підстави сподіватися, що шість років за кожного буде зменшено до 5-и, а це означатиме перекваліфікацію статті на 1/5 або 1/3 терміну загального відбуття терміну покарання (т.зв. "філакіси") і - звільнення, можливо, через нетривалий проміжок часу", - сказав представник МЗС.

Нагадаємо, суд Греції присудив музиканту івано-франківського гурту "Перкалаба" Сергію Шваюку і його другу Петру Литвинчуку 180 років ув'язнення за перевезення нелегальних мігрантів.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя