У Греції двох українських моряків-музикантів засудили до 180 років тюрми

У Греції двох українських моряків, музиканта івано-франківського гурту "Перкалаба" Сергія Шваюка і його друга Петра Литвинчука  засудили до 180 років ув'язнення за перевезення нелегальних мігрантів

Про це повідомили у прокуратури грецького міста Пірей, інформує Depo.ua з посиланням на "Слідство.Інфо".

Матір моряка Литвинчука розповіла, що вони поїхали в Туреччину на роботу помічниками капітана на прогулянковій яхті, однак працедавці змусили їх перевозити на яхті мігрантів.

З її слів, невідомі озброєні люди погрожували українцям фізичною розправою.

У прокуратурі грецького міста пояснили, що згідно з грецьким законодавством, чоловіки вчинили правопорушення одразу за кількома статтями: незаконний перетин кордонів країни Євросоюзу, створення небезпеки для життя людей через перевантаження яхти і відсутність рятувальних засобів. Зазначається, що при затриманні в українських моряків не було документів на керування яхтою.

Адвокат українців Захаріяс Кессес розповів, що крім Петра Литвинчука і Сергія Шваюка, на яхті були ще 63 нелегальні мігранти.

"При оголошенні вироку за кожного нелегального мігранта можуть додавати 10-15 років. Спочатку їм загрожувало 630 років за ґратами", - сказав він.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #суд