Учені розповіли, як безпечно користуватися громадським туалетом

Більшість людей здригаються при думці про відвідування громадського туалету, дверна ручка якого переповнена мікробами, а сидіння на унітазах покриті сумнівними плямами

Учені розповіли, як безпечно користувати…

Розуміючи усі переживані людьми почуття, експерти опублікували найефективніші прийоми, що дозволяють мінімізувати контакт з мікробами, що процвітають в громадських туалетах, пише ДеПо з посиланням на FederalPost.

Дослідники з американського медичного телешоу узяли мазки зсередини громадських туалетів і послали їх в лабораторію для аналізу. Вони виявили, що, усупереч поширеній думці, кабіна, розташована ближче до дверей туалету, є найчистішою, ймовірно, тому що більшість людей не використовують її.

Також вони виявили, що сидіння для унітазу, насправді, - найчистіша частина більшості громадських туалетів. Це може бути тому, що люди кладуть папір на сидіння перед тим, як сісти на нього, або витирають його, перш ніж вийти з кабінки, припустили ведучі телешоу.

Диспенсери для туалетного паперу, як виявилося, повні різноманітних бактерій. На туалетному папері, як виявилося, живе на 150% більше бактерій, ніж на сидіннях унітазу. Це можна пояснити тим, що люди з мікрочастками фекалій тягнуться за туалетним папером і торкаються дозатора.

Дослідники виявили в туалетах ацинетобактерії та ентеробактерії, які можуть викликати хвороби, у тому числі інфекції сечовивідних шляхів, пневмонію і запалення матки.

Незважаючи на це, лікарі сказали, люди не повинні боятися громадських туалетів. Миття рук після відвідування вбиральні гарантує позбавлення від бактерій, стверджують вони. При цьому дослідники порадили використати паперовий рушник, закриваючи кран, щоб не доторкнутися до нього і не допустити повторного попадання бактерій на шкіру.

Люди повинні переконатися, що вони ретельно вимили руки антибактеріальним милом і добре промили водою. Після цього їх обов'язково потрібно висушити за допомогою сушарки або паперових рушників.

Суперобережним людям дослідники порадили відкривати двері убиральні з рушником або використовувати свій лікоть, щоб уникнути попадання бактерій на руки.

 

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme