У Telegram з'явилися кримськотатарські стікери

У додатку для обміну повідомленнями Telegram з'явилися стікери з кримськотатарською дівчинкою і підписами кримськотатарською мовою
Depo.Життя
9 лютого 2016 17:09
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "15 хвилин".

Творцем стікерів став Ахтем Медведєв- кримський татарин, який живе у Москві.

Працює в туристичному бізнесі, а стікери створив спочатку для себе.

"Тижнів зо два тому я зробив кілька смайликів просто жартома. Всі мої друзі, кримські татари, мене підтримали, сказали: круто виходить. Вони попросили доробити, і я зробив серію в Photoshop.  Спочатку я планував зробити стікери в Viber, направив лист в офіс Viber в США, але вони відповіли, що поки не можуть реалізувати проект і повідомлять, коли це буде можливо. Я знаю, що Viber в США іноді проводить конкурс "Створи свого героя", почекаємо. У WhatsApp поки немає стікерів, якщо з'являться, зв'яжуся з ними. Але основна ідея, звичайно,"Фейсбук", там дуже складно, з ними довго листуватися, але подивимося",- зазначив творець.

У Telegram з'явилися кримськотатарські стікери - фото 1

У Telegram з'явилися кримськотатарські стікери - фото 2Також він повідомив, що з кримськотатарською молоддю Москви думали, як назвати героїв, і вирішили, що ім'я має бути наше, не просто тюркське. "У нас недавно народилася плінниця Адиле, ногаечка така, вона схожа на цю картинку. Тому вирішили назвати героїню Аділешкою. Через два дні в стікерах буде ще один герой, хлопчик з нашою символікою. Ми поки думаємо, як його назвати. У нас є племінник Амін, хотіли його ім'я взяти, але я думаю, ми його Лєнуром назвемо".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя