У Стеця хочуть ще десятки мільйонів на подолання російського ТБ в Україні

У Міністерство інформаційної політики чекають десятків мільйонів гривень на закупівлю обладнання, за допомогою якого можна буде блокувати в областях України сигнал заборонених російських теле- і радіоканалів та поширювати якісний український сигнал у прикордонних регіонах
Depo.Життя
22 вересня 2016 10:35
ФОТО: depo.ua

Про це під час засідання колегії Херсонської облдержадміністрації заявив заступник міністра інформаційної політики України Артем Біденко, передає depo.ua  з посиланням на "Укрінформ".

"Тут є "білі плями", є дуже багато російського сигналу, а сигнал український недостатньо хороший. Є заходи, які стосуються блокування російського сигналу, є документи "ДСК" (під грифом "Для службового користування" - ред.), які подані нашим міністерством на розгляд Кабінету Міністрів, і стосуються, скажімо так, фінансування цих заходів. Ми чекаємо від Міністерства фінансів виділення коштів на закупівлю відповідного обладнання, з допомогою якого буде блокуватися відповідний (російський - ред.) сигнал. Сума вимірюється декількома десятками мільйонів гривень", - розповів Біденко.

За його словами, ці кошти виділять не для Міністерства інформаційної політики, а для силових органів, які безпосередньо займатимуться даною роботою.

Біденко також повідомив, що обладнання розмістять не тільки у прикордонній з анексованим Росією Кримом Херсонщині.

"Це стосується не тільки Херсонської області, це стосується тих областей, де є прогалини, де є "білі плями" в українському сигналі. Це Одеська область, Херсонська область, це зона АТО, це Чернігівська і Волинська області", - сказав він.

Нагадаємо, що у зоні АТО українські військові і мирні мешканці постійно скаржаться на поганий сигнал українських каналів і доступну російську телепропаганду.

 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя