У Київ їде єпископ-сепаратист з медалькою від "Гобліна" за окупацію Криму

Синод УПЦ (МП) розглянув рапорт митрополита Сімферопольського і Кримського Лазаря про призначення йому вікарного єпископа
Depo.Життя
1 лютого 2016 11:35
ФОТО: depo.ua
У Київ їде єпископ-сепаратист з медалькою від "Гобліна" за окупацію Криму
У Київ їде єпископ-сепаратист з медалькою від "Гобліна" за окупацію Криму

Як повідомляє офіційний сайт УПЦ (МП), рішенням Синоду (Журнал № 11) єпископом Бахчисарайським, вікарієм Сімферопольської єпархії призначено клірика цієї єпархії архимандрита Калініка (Чернишова). Місце його наречення і хіротонії у єпископа залишене на розсуд митрополита Онуфрія, передає depo.ua.

Однак, голова Синодального інформаційного відділу УПЦ МП єпископ Климент (Вечеря) повідомив, що рукопокладання архімандрита Калініка відбудеться у Києво-Печерській Лаврі, для чого він найближчим часом прибуде до Києва.

Каллінік (у миру Костянтин) Чернишов народився у 1977 році в Євпаторії. Має юридичну та економічну вищі освіти, ступінь магістра богослов'я. Чернечий постриг з ім'ям Каллінік прийняв у 2008 році. У 2012 році з благословення митрополита Сімферопольського і Кримського Лазаря був призначений духівником Таврійської духовної семінарії. У 2013 році піднесений до сану архімандрита.

Згідно з даними сайту "Миротворець", брав активну участь в анексії Криму: проводив антиукраїнську агітацію, розташував склад зброї для "самооборони Криму" на території храму Святого Пророка Івана Хрестителя в селі Уютному, настоятелем якого є.

Від російської влади Криму отримав медаль "За захист Криму".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя