Трамп випадково "злив" секретну угоду, розмахуючи документом

Президент США Дональд Трамп випадково розкрив деякі деталі міграційного угоди з Мексикою

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на BBC.

Під час зустрічі з журналістами президент тримав в руці листок, який містив інформацію про специфіку угоди. Трамп так сильно розмахував їм, що представникам ЗМІ вдалося зробити знімок, на якому видно деякі положення з документа.

Тепер, крім аспектів, які вже були озвучені міністром закордонних справ Мексики, стало відомо про план призначення Мексики "безпечною третьою країною". Для цього мексиканська сторона взяла на себе зобов'язання найближчим часом проконтролювати виконання всіх своїх законів.

Також в документі були помічені відсилання до регіонального плану з надання притулку, який включає в себе кілька латиноамериканських країн.

Політик спочатку відмовився обговорювати плани з представниками ЗМІ, заявивши, що справа є секретним.

Нагадаємо, у лютому президент США Дональд Трамп підписав документ про введення режиму надзвичайного стану на південному кордоні країни.

Як відомо, президент США Дональд Трамп заявив, що введе надзвичайний стан у Сполучених Штатах, щоб отримати більше грошей для будівництва стіни на кордоні з Мексикою.

Довідка: 1 серпня 2018 року Трамп оголосив, що на кордоні Мексики та Сполучених Штатів Америки розпочалося будівництво стіни.

Згодом Трамп повідомив, що американська влада на зведення стіни на кордоні з Мексикою для вирішення проблем нелегальної міграції вже витрачено $ 3,5 млрд.

Раніше Трамп казав, що одна із причин, згідно з якою США необхідно побудувати стіну на кордоні з Мексикою, – рекордне зростання кількості вбивств упродовж минулого року.

Як відомо, у січні 2017 року Трамп підписав указ про будівництво стіни на кордоні з Мексикою та посилення міграційної політики. При цьому президент США наполягав, що вартість стіни сплатить Мексика.

Проте у травні 2018-го президент Мексики Енріке Пенья Ньєто заявив, що країна не буде платити за будівництво стіни вздовж кордону з США.

7 червня повідомлялося, що влада Мексики планує розмістити на південному кордоні шість тисяч нацгвардійців.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна