Трамп і вагіна: Нове відео Pussy Riot про статевий орган вразило ЗМІ

Російський опозиційний гурт Pussy Riot вразив мережу новою роботою Straight Outta Vagina (Прямо з вагіни)
Depo.Життя
26 жовтня 2016 13:40
ФОТО: depo.ua

Як зазначає Depo.ua, розміщений на YouTube ролик вже набрав 243 тис. переглядів. Про роботу вже написав ряд західних ЗМІ, включаючи BillBoard і Huffington Post. 

"Ця пісня може розглядатися як відповідь Трампу, сказала лідер гурту Надія Толоконнікова, - Але я вважаю, що ідея потужної жіночої сексуальності набагато більша, ніж будь-яка популістська манія величі людини... Вагіна більше, ніж Трамп", - прокоментувала Huffington Post активістка. 

У відео герої у церкві та на вулиці оспівують вагіну.

"Вагіні потрібно дати слово, бо їй є багато чого сказати. Не вдавай з себе дурня, ти теж з'явився з вагіни", - співають у композиції. 

Нагадаємо, дві жінки розповіли виданню New York Times, що Дональд Трамп хапав їх непристойним чином під час випадкових зустрічей в різні роки

Згодом, американський телеканал CBS оприлюднив відео 20-річної давнини, в якому кандидат в президенти США від республіканців Дональд Трамп обіцяє 10-річній дівчинці, що через десять років буде з нею зустрічатися.

Раніше кандидат у президенти США Дональд Трамп вчергове опинився у центрі скандалу після того, як The Washington Post оприлюднила вульгарні одкровення Трампа про жінок. Після цього ряд впливових сенаторів-республіканців закликали Трампа зняти свою кандидатуру з президентських виборів. Також у ЗМІ з'явилася інформація, що республіканці вивчають можливості висунути іншого кандидата в президенти, без згоди Трампа, який відмовився піти добровільно. На тлі скандалу від одіозного мільярдера вже дистанціювалися навіть найближчі соратники.

Зазначимо, під час дебатів Трамп намагався ухилитися від відповіді на питання щодо скандального аудіозапису, незграбно "переводячи стрілки" на питання зовнішньої політики. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя