ТОП-4 найкращі жироспалювальні продукти

Існують продукти, які спрощують процес схуднення і допомагають тілу спалювати зайвий жир
Depo.Життя
11 березня 2016 16:35
ФОТО: depo.ua

Скидання ваги – це нелегка і довготривала задача. Екстремальні методи схуднення ніколи не приводять до бажаного результату і негативно позначаються на здоров'ї, повідомляє depo.ua з посиланням на The Independent.

Для стрункості фігури важливі регулярні фізичні вправи та здорове збалансоване харчування. Щоб досягти мети швидше, слід звернути увагу на чотири жироспалювальні продукти.

Грецький йогурт. За рахунок густої консистенції і значної концентрації корисних речовин, зокрема, білка, грецький йогурт здатний пригнічувати голод. Однак багато виробників підвищують калорійність йогурту, додаючи до його складу сметану. Тому важливо дивитися на етикетку продукту.

Коричневий рис. Продукти з високим вмістом клітковини, такі як коричневий рис, повільно перетравлюються. Тому в перервах між прийомами їжі людина довше почувається ситою і повною сил.

Перець чилі. Хімічна речовина капсаїцин, завдяки якій перець чилі такий гострий, підвищує метаболізм і допомагає організму перетворювати шкідливий білий жир на корисний бурий. Як відомо, білий жир накопичує енергію, а бурий її витрачає.

Кавун. Ця барвиста ягода на 92% складається з води. Наповнюючи шлунок кавуном, людина і не набирає зайвих калорій, і не залишає місця для іншої їжі. До того ж, кавун містить вітаміни A та C.