ТОП-3 корисні вправи для тих, хто постійно працює за комп'ютером

В силу робочих обов'язків багато людей годинами сидять за комп'ютером
Depo.Життя
20 травня 2016 18:22
ФОТО: depo.ua

Фітнес-тренер і засновник студії пілатесу Real Pilates Алісія Унгаро назвала три найважливіших вправи для тих, чий спосіб життя малоактивний

"Тривале перебування в одній позі завдає шкоди м'язам і погіршує фізичну форму", – зазначає Алісія Унгаро, передає depo.ua з посиланням на Shape.

Щоб запобігти неприємним для фігури та здоров'я наслідкам сидячої роботи, експерт рекомендує на додаток до регулярних тренувань виконувати три корисні вправи.

Зворотна планка

Сядьте, витягнувши ноги вперед. Поставте руки позаду себе так, щоб пальці були спрямовані вперед. Піднімайте стегна і груди якомога вище, потім опускайте. Голову при цьому потрібно тримати рівно, ноги разом. Виконуйте один підхід протягом 10 секунд, потім повторіть ще два рази.

Сидіння на п'ятах

Сядьте на коліна так, щоб п'яти опинилися під сідницями. Для додаткової підтримки покладіть руки на стегна. Спирайтеся на подушечки стопи й утримуйте таке положення протягом 30 секунд.

Випади

Коліном однієї ноги слід спертися на підлогу, другу ногу виставити вперед під кутом 90 градусів. Тіло тримайте вертикально рівно. Поклавши руки на другу ногу, виконуйте випади вперед. Зробивши від трьох до п'яти підходів по 10 секунд на одній нозі, міняйте місцями положення ніг.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя