Тейлор Свіфт подарувала співачці Ke$hа $250 тис через продюсера-збоченця

Відома співачка Тейлор Свіфт підтримала свою колегу Ke$hа, яка опинилася в скрутному становищі
Depo.Життя
22 лютого 2016 14:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua.

Днями в США суд зобов'язав співачку Ke$ha (Кеша Роуз Себерт) працювати з продюсером, відомим як Доктор Люк, якого виконавиця звинуватила у спробі зґвалтування і сексуальних домагань, й надалі.

Суд зобов'язав співачку записати під керівництвом продюсера ще шість альбомів, оскільки анулювання контракту неможливо через відсутність підстав. Вислухавши вирок, співачка розплакалася.

У свою чергу відома співачка Тейлор Свіфт вирішила підтримати виконавицю і передала їй 250 тисяч доларів. Знаючи, що така поведінка для Свіфт не рідкість (співачка допомагає своїм фанатам і взагалі відрізняється доброю вдачею), більшість впевнена, що її вчинок був зроблений з щирими намірами і від чистого серця. Але так думають не всі - дехто впевнений, що Тейлор вирішила допомогти Кеші, щоб похизуватися своїми статками. 

Співачка і актриса Демі Ловато у Твіттері та Інстаграмі написала серію повідомлень, які могли б не сподобатися Свіфт.

"Жінкам, чий голос ніхто не чує, треба допомагати. Ke$ha - ця справа тебе зробить тільки сильнішою. Ти - смілива і красива жінка. Прийшов час, щоб жінок приймали також всерйоз, як і чоловіків. Що стосується мене, то я говорю про це постійно. Не у всіх є 250 тисяч, щоб просто дати їх комусь. Я б з радістю, але, на відміну від Тейлор, у мене немає таких грошей. Але я постійно говорю про проблему насильства та несправедливості, замість того, щоб бути політично коректною. Я не кидаю тінь на Тейлор, мене більше хвилює діалог на цю тему. Треба постійно говорити про жінок, яких гвалтують, а не використовувати слова типу "права жінок", а самій завжди уникати незручних для іміджу розмов!", - заявила 23-річна Демі.

Нагадаємо, що підтримку Кєші також запропонували співачки Аріана Гранде та Леді ГаГа.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя