Суддя Окружного суду поскаржився на тиск з боку Філарета

Суддя Окружного адміністративного суду Києва Руслан Арсирій подав заяви до Вищої ради правосуддя і Генеральну прокуратуру про втручання юристів УПЦ КП в процес здійснення правосуддя
 

Відповідні рішення опубліковано в Єдиному реєстрі судових рішень від 11 вересня, повідомляє Depo.ua з посиланням на LB.

Арсирій розглядає справу за позовом з боку колишнього голови УПЦ КП проти Міністерства культури.

"Мною ... спрямовані заяви до Вищої ради правосуддя і Генеральної прокуратури України з повідомленням про втручання (мова йде про Ткаченка Н.А.) в процес здійснення правосуддя в рамках справи №640/11678/19. Оскільки (Ткаченко) знаходиться в трудових відносинах з позивачем і одночасно є особою, яка втручається в процес здійснення правосуддя у цій справі, вважаю, що не можу брати участь у розгляді цієї справи, оскільки зазначені обставини в подальшому можуть призвести до ускладнення розгляду справи і вирішення спору по суті, оскільки повне, всебічне та ґрунтовне з'ясування обставин справи можливе лише за умови взаємної довіри і поваги при комунікації між судом і учасниками справи", – йдеться в повідомленні.

Таким чином, суддя Арсирій взяв самовідвід за цим позовом. Справа буде передана на повторний розподіл.

До слова, в той же день – 11 вересня – суддя Арсирій заборонив проводити будь-які реєстраційні дії щодо релігійної організації "Київська патріархія Української православної церкви Київського патріархату" та її майна. Це рішення було прийнято в рамках забезпечувального позову.

Нагадаємо, 4 вересня Окружний адміністративний суд Києва призупинив ліквідацію Української православної церкви (УПЦ) Київського патріархату.

В ПЦУ пояснили, що ніякого судового рішення про незаконну ліквідацію УПЦ КП не існує.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook