В ПЦУ пояснили, що ніякого судового рішення про незаконну ліквідацію УПЦ КП не існує

Православна церква України заявляє, що жодного судового рішення, яким визнано незаконною ліквідацію Релігійної організації "Київська Патріархія УПЦ КП", не існує

Про це повідомляє юридична служби ПЦУ у своєму роз'ясненні щодо ухвали суду від 11.09.2019 року, передає Depo.ua із посиланням на "Укрінформ".

"12 вересня засоби масової інформації та низка сторінок в соціальних мережах розповсюдили інформацію, що нібито ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 11.09.2019 року у цій справі визнано протиправним наказ Міністерства культури України № 54 від 30.01.2019 року. Насамперед звертаємо увагу суспільства на те, що ця ухвала винесена в якості забезпечення позову, а не за результатом розгляду справи по суті, тобто носить тимчасовий характер. А тому жодного судового рішення, яким наказ Міністерства культури України № 54 від 30.01.2019 року "визнано протиправним", а тим більше "визнано незаконним" ліквідацію Релігійної організації "Київська Патріархія УПЦ КП" – на сьогоднішній день не існує", - йдеться у роз'ясненні.

У ПЦУ зазначають, що рішення суду щодо заборони ліквідкомісії Київської патріархії проводити будь-які реєстраційні дії щодо майна УПЦ КП по суті є незаконним та буде оскаржене в апеляційному порядку.

Як йдеться в роз'ясненні, релігійна організація "Київська Патріархія УПЦ КП" розуміючи всю "безперспективність" скасування Постанови Помісного Собору Української православної церкви Київського патріархату від 15 грудня 2018 року, що була підписана особисто Патріархом Філаретом та на підставі якої й здійснюється ліквідація Релігійної організації "Київська Патріархія УПЦ КП", "намагається в рамках цієї справи оскаржити саме наказ Міністерства культури України № 54 від 30.01.2019 року".

"Проте відношення до ліквідації Релігійної організації "Київська Патріархія УПЦ КП" цей наказ не має", - додали в ПЦУ.

Нагадаємо, 4 вересня Окружний адміністративний суд Києва призупинив ліквідацію Української православної церкви (УПЦ) Київського патріархату.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook