Суд над "діамантовим прокурором" взявся за свідків і відмовив НАБУ

Голосіївський районний суд міста Києва у справі так званих "діамантових прокурорів" відмовив у задоволенні клопотання НАБУ та перейшов до допиту свідків сторони обвинувачення
Depo.Життя
15 серпня 2016 16:36
ФОТО: depo.ua

Про це заявив головуючий в колегії суддя Дмитро Валігура, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Суд ухвалив: у задоволенні заяви директора Національного антикорупційного бюро Ситника про роз'яснення рішення – відмовити", – сказав він і оголосив рішення перейти до допиту свідків по справі зі сторони обвинувачення.

За словами Валігури, особисту охорону до Корнійця застосовано ухвалою Голосіївського районного суду міста Києва від 18 травня 2016 року.

Суддя наголосив, що ця ухвала є "належним чином мотивована, а її зміст вичерпним, зрозумілим та не потребує додаткового роз'яснення".

У своєму рішенні суддя також нагадав, що 3 серпня 2016 року було покладено на НАБУ здійснення заходів безпеки щодо обвинуваченого Корнійця, за клопотанням голови СБУ Василя Грицака.

"При винесені даної ухвали (від 3 серпня 2016 року - ред.) були враховані підстави неможливості виконання СБУ ухвали Голосіївського районного суду Києва від 18 травня 2016 року, зокрема, те що на підрозділи Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників судочинства та працівників правоохоронних органів, крім забезпечення безпеки осіб покладено функції по здійсненню заходів протидії терористичній діяльності та проведенні спеціальних операцій з фізичного затримання терористів та на даний час всі можливі сили задіяні в проведенні операцій на сході України".

Нагадаємо, що НАБУ просило суд роз'яснити, чому обов'язки щодо забезпечення охорони Корнійця переклали з СБУ до НАБУ. Відповідне рішення суд виніс на попередньому засіданні за зверненням голови СБУ Василя Грицака.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя