Старшокласники вчитимуть історію України по-новому

З цього навчального року учні 10-11 класів навчатимуться за новими програмами з історії України
Depo.Життя
11 серпня 2016 10:20
ФОТО: depo.ua

Вперше в старших класах вводяться практичні заняття з уроками узагальнення та тематичного оцінювання, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Інституту національної пам'яті.

Як повідомляється, виділено в окремі теми Українську революцію 1917-1921 років. Тепер період масових репресій та великого терору в Україні здобув назву – "Встановлення й утвердження радянського тоталітарного режиму (1921-1939 рр.)".

Окрім того, школярі будуть вивчати низку історичних постатей та персоналій, які сприяли розбудові України.

"У програмі виокремлено і розширено, зокрема, такі події, поняття, факти та терміни: бій під Крутами; етапи трудової та політичної еміграції; війни радянської Росії з Українською Народною Республікою; радянська окупація України; адміністративно-територіальні зміни українських земель протягом усього ХХ столітті; Акт відновлення Української держави; внесок українського народу у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні; українці у військових формуваннях держав Об’єднаних Націй", - йдеться у повідомленні.

Також у нову шкільну програму з історії вводиться поняття "депортація" (депортація з Криму кримських татар та інших народів, а також масові депортації етнічних українців з Польщі в 1944-1946 роках), українська Гельсінська група та багато іншого, додали в УІНП.

Нагадаємо, з 1 вересня діти 1-4 класів також навчатимуться за оновленими програмами.

 Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя