Справа Карпюка і Клиха за фальсифікаціями перевершує справу Савченко, - Новіков

Один з адвокатів підсудних українців Миколи Карпюка та Станіслава Клиха Ілля Новіков висловив свою думку про можливі юридичні протиріччя цього судового процесу
Depo.Життя
24 травня 2016 17:59
ФОТО: depo.ua

 Про це Новіков заявив у інтерв'ю Радіо Свобода, передає depo.ua.

що справа Карпюка і Клиха "за рівнем і за брутальність фальсифікацій, мабуть, навіть перевершує справу Савченко".

"Наприклад, основний свідок звинувачення Малофєєв говорив про те, що вони разом з Карпюком та Клихом воювали в Чечні в той самий час, коли цей Малофєєв відбував покарання за вироком Керченського суду в Україні. Там є з чим працювати і є що демонструвати". - сказав адвокат.

У зв'язку з цим, за його словами, захист буде оскаржувати вирок Клиху і Карпюку і у Верховному суді Росії, і в Європейському суді.

Новіков також сподівається, що українська сторона зробить все для того, щоб домогтися звільнення Карпюка і Клиха протягом найближчих місяців.

Нагадаємо, що держзвинувачення попросило для українців 25 і 22 роки ув'язнення відповідно.

Оголошення вироку українцям відбудеться у четвер, 26 квітня.

Нагадаємо, 19 травня колегія присяжних в російському Грозному визнала винними українців Миколи Карпюка та Станіслава Клиха в нібито смерть 30 і пораненні 12 російських військових під час бойових дій в часи Чеченської війни взимку 1994-1995 років.

Російські власті звинувачують українців Клиха і Карпюка в тому, що вони нібито воювали в 1994-1995 роках проти армії РФ на стороні президента Ічкерії Джохара Дудаєва.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя