Sony розробила "розумний" світильник

Sony показала чергову розробку у сфері розумних речей - новий продукт під назвою Multifunctional Light являє собою багатофункціональний світильник
Depo.Життя
15 січня 2016 18:16
ФОТО: depo.ua

У світильника, який призначено для систем "розумного" будинку, може бути безліч застосувань, повідомляє depo.ua з посиланням на hitech.vesti.

По-перше, Multifunctional Light здатний взаємодіяти з іншими пристроями (кондиціонерами, термостатами) і відправляти їм дані про рівень вологості для підлаштування температури.

По-друге, світильник може самостійно включити телевізор, якщо його сенсори руху виявлять людину, що зайшла у кімнату. По-третє, обладнаний мікрофоном і динаміками прилад може виступати в якості домофона.

Габарити пристрою, який підвішується до стелі, складають 660 х 95 мм, а важить він 3,9 кг. Керувати ним можна за допомогою пульта від телевізора, кондиціонера, ІЧ-контролера або, якщо користувач знаходиться поза домом, мобільного додатку.

У числі характеристик Multifunctional Light заявлена підтримка карт пам'яті microSD, однак для чого вони потрібні, не уточнюється. Апарат також укомплектований бездротовим модулем Wi-Fi (IEEE802.11 b/g/n), датчиками руху, температури, вологості і освітленості.

У Японії продажі Multifunctional Light почнуться в першій половині 2016 року. Чи продаватиметься "розумний" світильник на міжнародному ринку, невідомо.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя