Скандальний Мілонов купив віллу на Кіпрі

Депутат петербурзьких законодавчих зборів Віталій Мілонов, можливо, брав участь у придбанні вілли на Кіпрі
Depo.Життя
2 березня 2016 18:34
ФОТО: depo.ua

Як пише Новая газета Санкт-Петербург, вілла зареєстрована на батька дружини Мілонова Олександра Либуркина, передає depo.ua.

"Олександр Либуркин придбав віллу на Кіпрі в селі Ліопетрі, округ Фамагуста. Договір продажу № 488/2011 вілли 27 зареєстрований на ім'я Олександра Либуркина в земельному департаменті Кіпру 2 вересня 2011 року, - йдеться в повідомленні. Відзначається, що Либуркин, що працює в петербурзькій муніципальній установі  Красненькая речка, яким раніше керував Мілонов, не може заробляти набагато більше 40 тисяч рублів на місяць, в результаті чого купівля ним вілли за 140-180 тисяч євро малоймовірна.
Скандальний Мілонов купив віллу на Кіпрі - фото 1

За даними видання, саме на цій віллі сім'я Мілонова періодично відпочиває.

"За словами мешканців сусідніх будинків, власником вілли дійсно є росіянин – Олександр, який "працює на уряд РФ". Як розповіли сусіди, разом з віллою він купив собі дорогий автомобіль Mercedes і мотоцикл Harley-Davidson і періодично приїжджав пожити з сім'єю.

Сусіди також розповіли, що будинок виставлений на продаж кілька місяців тому, при цьому власник вже купив собі нову віллу в більш престижному і дорогому районі Agia Thekla, біля моря. Цю інформацію нам підтвердив і агент, який займався продажем вілли", - йдеться в розслідуванні.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: Мілонов, Кіпр