Швейцарський інвестор звинувачує Генпрокуратуру і чиновників в перешкоджанні роботи

Швейцарське підприємство Risoil S.A. звинувачує Кримське Управління Генеральної прокуратури України та чорноморських чиновників (Одеська обл.) в перешкоджанні роботи компанії
Depo.Життя
21 квітня 2016 16:41
ФОТО: depo.ua

Зараз чиновники блокують отримання в оренду земель в порту м. Чорноморськ (Одеська обл.), хоча інвестор готовий був вкласти в них найближчим часом 70 млн доларів, повідомляє depo.ua з посиланням на 112.ua.

За словами директора представництва Risoil S. A. в Україні Хаджишвілі Шота, зародження конфлікту відбулося ще в 2014 році, коли компанія відмовилася платити хабар за виділення 3-ох гектарів землі. Зараз ця територія "зависла" в процесі передачі від порту інвестору, чим і скористалися чиновники.

Зараз ми хочемо вкласти в цю територію 70 млн доларів. За фактом це зсувні схили - вони ні для чого іншого крім наших цілей і не придатні. Раніше ми орендували їх і вклали туди близько 200 млн доларів, починаючи з 2000 року,
— говорить Хаджішвілі Шота.

Також він додав, що оформлення документів штучно затягується, і компанія вже два роки чекає на те, що можна було б оформити за два тижні.

На тлі такого блокування інвестор ще й піддався тиску з боку Кримського Управління Генеральної прокуратури України, яке спільно з СБУ вирішило провести обшук в компанії.

Кримське відділення генпрокуратури в особі слідчого Красножона Є. О. не може працювати в одеській області, тому вони приплели надумані факти "відправки нами вантажу на анексовані територію АР Крим", і це при тому, що ми самі консультуємо "Майдан закордонних справ" з питань судновласників Криму. На цій підставі вирішили провести у нас обшук. Я інакше, ніж фальсифікацією кримінального провадження, таке рішення Печерського суду, а саме судді Тарасюка К. Є. і секретаря Сулими О. О., назвати не можу. Очевидно виконується замовлення,
— каже Хаджішвілі Шота.

За його словами, він зараз вмовляє швейцарських інвесторів не згортати інвестиції, які вже були заплановані на наступні 12 місяців.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя