Сексологи встановили причину імпотенції у чоловіків

Комп'ютерні ігри і швидкий темп життя призводять до імпотенції
Depo.Життя
19 липня 2016 08:46
ФОТО: depo.ua

Президент Професійного об'єднання лікарів сексологів на Росії Євген Кульгавчук зазначає, що на сьогоднішній день з еректильною дисфункцією стикається 30% чоловічого населення країни, причому багато хто з них вже в молодому віці. З ним погоджується і ендокринолог-андролог, психіатр Олександр Фомін, пише Ruposters, передає depo.ua з посиланням на сайт каналу "24"

"Якщо ще 15-20 років тому проблеми в сексі відчували чоловіки середнього і старшого віку, то зараз до мене на прийом все частіше приходять хлопці молодше 30 років", – каже медик.

Фахівці виділили ряд чинників, що впливають на потенцію. Одним з них є занадто швидкий темп життя. У минулих десятиліттях люди були більш впевнені в завтрашньому дні і відповідно були більш розслаблені. Сьогодні ж через постійні стреси у багатьох чоловіків просто не виробляється достатня кількість тестостерону.

Ще однією вагомою причиною порушення еректильної дисфункції є комп'ютерні ігри.

"Залучення в штучну реальність в поєднанні з низькою руховою активністю буквально крадуть тестостерон у чоловіків. Моя практика показує, що коли нам вдається підвищити рівень цього гормону в чоловіка, він сам втрачає інтерес до комп'ютерних ігор", – розовів лікар.

Також експерти підкреслили, що мало тестостерону у тих чоловіків, які задовольняються малим і не хочуть виходити із зони комфорту – "разом з амбіціями знижується і чоловічий гормон".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя