Сам на сам з коронавірусом. Мій особистий імунітет з…

Поки вчені всього світу зайняті пошуком колективного імунітету, медики все так само радять дбати про зміцнення свого власного. Адже він обов`язково знадобиться нам і після того, як ми вийдемо у ретельно продезінфікований та сповнений інших вірусів, бактерій і алергенів "назовні" зі своїх карантинних помешкань, багатих хіба що на побутовий пил. Але навіть чесні медики визнають, що пігулок та чудодійних препаратів для імунітету не існує. Є лише сонце, свіже повітря та повноцінний раціон. От тільки і з сонцем, і з киснем, і з природнім вітамінно-білковим комплексом в ізоляції та ще й на піку весни проблемка. Проте у нас є інтернет, служби замовлення та доставки. Але зараз ми будемо з вами замовляти ні гречку, рибні консерви та навіть не імбир за 500 грн за кіло

Сам на сам з коронавірусом. Мій особисти…

Не спростовуючи здоровий глузд

А задля цього радимо вам ще раз засвоїти уроки здорового та імуно-надійного способу життя. І те, що у підвищенні імунітету працює лише комплексний підхід. Найпростіші рішення – правильне харчування, достатня кількість води (ні кави, не чаю, ні соку, а саме води), фізична активність, свіже повітря. Але навіть якщо ви робите ранкову гімнастику при відчиненому балконі та споживаєте "замлявлену" травнем моркву із супермаркету, цього явно недостатньо для розумової та фізичної активності та протистоянню новим різновидам карантинних стресів. Зрозуміло, що доведеться пере налаштуватися, впустити в своє життя сонце з його вітаміном D, відшукати в онлайні ефективний гімнастичний комплекс, збагатити їжу всіма необхідними вітамінами, мінералами та клітковиною, зменшити споживання цукру, і виключити "рятівні" алкоголь та цигарки. Адже від цього залежить не лише ваш здоровий колір шкіри, кількість сантиметрів на талії, загальне самопочуття, а й ваша спроможність протистояти вірусам. І що не менш важливо, це допоможе налагодити функції інших систем організму, а може й "підлікувати" хронічні недуги. Що, порушувати карантин? Ні, є засіб більш законний!

Лише повести оком!

Коли лікарі кажуть про комплексний підхід у підвищенні імунітету, вони не виключають разом із дотриманням всіх постулатів ЗСЖ, використання перевірених часом та клінічними дослідженнями поштовхів та активаторів. Називатися такими мріяли б багато настоянок та капсул. Що позиціонують себе як імуномодулятори. І добре, якщо вони просто проходять транзитом по кишково-шлунковому тракту, а от чи не накоять біди! 

І в цьому сенсі дуже важливо розуміти механізм дії складових таких препаратів. А ще краще, якщо він запозичений в самої матінки-природи. Наприклад, вже не треба доводити, що стимулюючу дію на імунну систему мукополісахариди – полімерні вуглевод-білкові комплекси із переважним вмістом вуглеводної частини. Мукополісахариди зокрема входять у склад рогівки ока. Та аби вирішити проблему слабкого імунітету вам, слава богу, не доведеться їсти чиїсь очі. Ці речовини також входять  у склад хрящів та зв`язок, визначаючи еластичність сполучної  тканини. І найпростіший та відомий метод їх вилучення – еластична кісткова тканина, з якої складається скелет акули. Той самий відомий "АКУЛЯЧИЙ ХРЯЩ", який являє собою препарат у вигляді порошку мілкого помелу з висушеного остову морського хижака.

Легкість тіла і духу

А якщо раніше вам було досить біганини по кабінетах офісу та прогулянок від метро до роботи, то нині вам доводиться натомість присідати по двісті разів на день та стояти по півгодини в планці. То ж саме час подбати окрім активізації імунітету, ще й про суглоби, адже "АКУЛЯЧИЙ ХРЯЩ" містить повний набір білків, кальцію та фосфору і є хорошим загально зміцнюючим засобом для хвороб опорно-рухової системи.

І що цікаво, є спостереження про те, що люди із міцним імунітетом коронавірусну хворобу переносять легко і з мінімальними симптомами. Є й  чимало зафіксованих випадків, коли хвороба проходила і зовсім безсимптомно у людей, чия імунограма була на заздрість. Медики одностайні в тому, що посилюючим фактором при зараженні коронавірусом є загальна депресія і страх перед хворобою. Але тепер ви знаєте, як "домовитися" із власним імунітетом і залишатися здоровим.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"