Російський "православний монархіст" з Гітлером на плечі розповів, як воював за "ДНР"

Колишній російський неонацист, а нині "православний монархіст" Антон Раєвскій, який воював за "Новоросію", розповів, як Москва диригує воєнними діями сепаратистів
Depo.Життя
9 березня 2016 07:06
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в інтерв'ю "Радіо Свобода", передає depo.ua.

Колишній ультранаціоналіст Раєвскій зазначає, що він був активним прихильником анексії Криму та брав участь в проросійських мітингах в Одесі, за що був випроваджений з території України.

В наступні місяці він з групою націоналістів відправився на Схід України воювати на боці терористів.

Раєвскій розповідає, що йому було очевидним походження військової та фінансової підтримки "ополченню" з Росії.

Російський "православний монархіст" з Гітлером на плечі розповів, як воював за "ДНР" - фото 1

"Абсолютно точно можу сказати, що всі командири середньої і вищої ланки - від батальйонів до бригад - були російськими радниками. Все оснащення, вся зброя - вона була з Росії", - розповідає він.

Він також згадав, що після взяття російсько-терористичними військами Дебальцевого в лютому 2015 року, Раєвскій зустрів комбата з позивним "Мачете".

"Але крім комбата "Мачете" в батальйоні був сірий кардинал, хто насправді керував підрозділом - діючий російський військовослужбовець", - повідомив екс-сепаратист.

Раєвскій жалкує, що повірив в пропаганду і поїхав воювати в Донбас, і закликає інших молодих осіб "не приймати в цьому участь".

Також колишній фашист, а нині православний монархіст, розповів, що місцеві жителі та сепаратисти були спантеличені його неонацистськими татуюваннями, і не розуміли його мотивів участі в війні.

"Я намагався пояснити їм, що я російський націоналіст, котрий приїхав воювати за "Новоросію", за російських людей. А мені у відповідь місцеві говорили:"Які росіяни? Ми українці. Яка Новоросія? Ми хочемо жити автономно і від Росії, і від України"", - розповів колишній сепаратист.

Нагадаємо, нещодавно секретар РНБО оприлюднив оновлені дані про кількість російських військових, що перебувають в Донбасі.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя