Робота всіх аеропортів Туреччини відновлена

Робота усіх аеропортів міжнародного сполучення в Туреччині відновлена. Пасажири незабаром зможуть вилетіти з цієї країни
Depo.Життя
16 липня 2016 12:23
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє МЗС України, посилаючись на інформацію авіакомпаній, які здійснюють рейси до Туреччини та з неї, передає depo.ua.

Пасажири, рейси яких були скасовані, будуть відправлені до місць призначення найближчим часом.

"Ситуація в країні нормалізується, проте просимо відслідковувати нові оголошення на сайтах Посольства України в Туреччині та Генерального консульства України в Стамбулі", – зазначили в українському МЗС.

Нагадаємо, що в ніч на сьогодні, 16 липня, група військових в Туреччині заявила, що бере владу у свої руки. Заколотники вивели танки на вулиці міст, зокрема Анкари і Стамбула,захопили деякі стратегічні мости і спробували прорватися до будівлі парламенту.  

Президент Туреччини Реджеп Ердоган вилетів з країни і записав телезвернення із закликом до співгромадян протестувати проти путчу. Його прихильники вийшли на вулиціі навіть захопили кілька танків.  Зчинилися перестрілки, адже велика частина військових і поліція залишилися вірними Ердогану. Жертвами зіткнень стали десятки людей.  Президент прилетів до Стамбула і вийшов до своїх прихильників, заявивши, що заколот придушено. Через спробу державного перевороту вже арештовані понад 1500 військових, зокрема бригадний генерал.

У Туреччині оголошений воєнний стан.

Читайте також: У Туреччині спроба державного перевороту (ХРОНІКА)

Більше новин про події в Україні та світі чит