Не купуй друга: Блудний син Тимоша

Тим, хто мріє про котика, ми пропонуємо не купувати його, а взяти з притулку. Так ви не тільки отримаєте вірного друга абсолютно безкоштовно, а ще й зробите добру справу. Сьогодні – про котика Тимошу з притулку в Бахмуті

Depo.ua продовжує акцію #некупуйдруга, в рамках якого ми розповідатимемо про собак і котів з притулків для безхатніх тварин з усієї України, які шукають нову сім'ю. Звернувшись за номером, вказаним в кінці статті, ви зможете отримати всю необхідну інформацію, приїхати і забрати тварину додому.

Невідомо, як і коли родичі Тимофія опинилися на вулиці, але він народився не домашнім котом і це 100% не пішло йому на користь. Одного дня, коли кіт поспішав по своїх справах, його збила машина. Водій або не помітив, або не захотів помічати скалічену ним тварину і сунув далі. Тимоша залишився на узбіччі, тихенько підвиваючи від болю. Там його і підібрали перехожі, і віднесли до волонтерів.

Ветеринар, оглянувши лапи, сказав, що кіт все одно ходити не буде і краще його приспати і не мучитися. Здається, навіть сам Тимофій більше не хотів жити, дивився на людей змарнілими очима і не приймав ліки.

Але не на тих волонтерів натрапив. Через певний час в Тимоші ожили спочатку передні лапки, потім він несміливо пішов вже на чотирьох лапах, а вже скоро гоцав притулком так, ніби і не було тих часів, коли ветеринар виніс вирок - "усипляйте".

Повністю одужавши, звиклий до вуличного життя кіт взяв і дременув з притулку. Але погулявши кілька днів, швиденько порівняв відносно вільне життя із домашнім затишком та повернувся. Волонтери дуже зраділи і крізь сльози сміялися, побавшивши ніби винувату нахабну котячу морду.

Тепер Тимоша і не думає втікати, а хоче стати вже по-справжньому хозяйським котом. Обіцяє любити власників і обіймати всіма чотирма своїми врятованими лапами. А ще - мурчати, кажуть, що Тимофій в цьому просто Олег Винник.

Дізнатися подробиці щодо Тимошки можна за телефоном - 095 891 62 19 - Катерина, волонтер притулку.

Читайте також: Поради зоопсихолога для тих, хто вже взяв, чи тільки планує взяти тварину з притулку

Репортаж з притулку "Сиріус" Колись і вас так викинуть: 2,5 тисячі прикладів справжньої зради

Репортаж з київського притулку "Другий шанс" - 105 тварин в трьох кімнатах: Репортаж з найдивнішого притулку для котів

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна