Розпродажі: вигідні покупки і підводні камені

Зовсім скоро в магазинах стартують передноворічні розпродажі

Розпродажі: вигідні покупки і підводні к…

Про те, як знайти модні і якісні речі і не потрапити в тенета недобросовісних продавців, ДеПо розповів директор з маркетингу шопінг-клубу leBoutique Павло Левчук:

- Що стосується ціни товарів на розпродажах, то, звичайно, купити брендове пальто за 200-300 грн на розпродажу не вийде. Але якщо йдеться про сукню, джинси, сандалі, то це цілком можливо. Приміром, сукню, яка минулого сезону коштувала 900 грн або більше, цілком можна підібрати і купити за 250-300 грн. Це логічно, бо продавці хочуть позбутися товару, який не змогли продати в сезон, щоб отримати нові оборотні кошти для закупівлі одягу з нової колекції.

- У більшості випадків на розпродажах одягу можна зустріти товари торішніх колекцій або минулих сезонів. Наприклад, восени багато розпродажів літнього одягу. Винятком в даному випадку може бути повна «ліквідація» запасів у зв'язку з закриттям магазину. В такому випадку можуть попастися навіть речі з колекцій цього сезону або року. Але тут важливо розуміти, що товари з торішніх колекцій теж можуть бути ще в тренді. У більшості випадків на наших розпродажах великий асортимент і розмірна сітка, тому підібрати підходящий для себе товар - не проблема.

- Звичайно, під час розпродажів можна зустріти пропозиції, де присутній всього один розмір або модель представлена в одному кольорі. Але таке зустрічається не скрізь. Якщо говорити про звичайні магазини, то в більшості випадків, дійсно, можна зустріти акції, коли на вішалках висить багато різного товару, але всього в одному-двох розмірах: маленький і великий. Сама суть розпродажу полягає в тому, щоб продати якомога більше товарів і відбити вкладені в них гроші. Часом не йдеться про заробіток, а просто про повернення вкладених інвестицій, іноді і в мінус, адже ходові розміри зазвичай продаються під час надходження товарів.

- Думка про те, що під час розпродажів продається бракований товар, - швидше міф, ніж реальність. Бракований товар в більшості випадків продається з уцінкою, і продавці вказують, який саме це брак. Звичайно, можна зустріти «неякісних» продавців одягу, які реалізують товари низької якості або з якимись дефектами і цього не вказують. Але покупець прийде до них тільки один раз і після отримання негативного досвіду навряд чи повернеться. Однак більшість продавців дорожать своєю репутацією і навіть у випадку покупки клієнтом товару неналежної якості пропонують йому зробити повернення. Щоб повернення товару пройшло без проблем, слід зберегти фіскальний чек. А от повернути товар, куплений під час розпродажу на ринку, де чеків не дають, буде найчастіше нелегко. Це стосується і деяких магазинів, як звичайних, так і в Інтернеті. Найголовніше - ознайомитися з умовами розпродажу і знати перелік товарів, які не підлягають поверненню згідно з постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994р.».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Маша Єфросиніна розповіла, як вдягатися красиво і недорого.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme