ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Приватбанк" на одну ніч "заблокує" всі платіжні картки

Державний "Приватбанк" запланував перехід на нову версію систем управління базами даних процесингу, у зв'язку з чим оголосив про планову технологічну паузу процесингу в ніч з 13 жовтня на 14 жовтня 2018 року

Depo.Життя
12 жовтня 2018 12:14
ФОТО: depo.ua
"Приватбанк" на одну ніч "заблокує" всі платіжні картки
Фото: hyser.com.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу банку.

Як зазначили в банку, в рамках процесу міграції на нову версію СУБД всі операції з платіжними картами банку будуть припинені з півночі до 4 ранку, а подальша стабілізація роботи може тривати до 8 години ранку неділі 14 жовтня.

"Технологічні роботи будуть проведені в нічний час, коли навантаження мінімальне і більшість клієнтів не проводять активних операцій. Також аналогічний "тайм-аут" візьмуть банкомати, термінали самообслуговування і торгові термінали банку", - говориться в повідомленні.

"Ми приносимо клієнтам вибачення за можливі незручності, але ця робота необхідна для того, щоб ще швидше обробляти все більшу кількість безготівкових платежів клієнтів", - відзначає прес-служба банку.

Зазначається, що оновлення програмно-технічних комплексів процесингу дозволить "Приватбанку" поліпшити роботу процесингу за рахунок оновлення та встановлення більш продуктивних технологій.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя