Презентація iPhone 7: Курйози і жахи, які траплялися з попередниками гаджету

Сьогодні ввечері Apple презентує iPhone 7. Світ завмер в очікуванні новинки, а також - моторошних і кумедних історій, які часто трапляються з iPhone
Depo.Життя
7 вересня 2016 10:30
ФОТО: depo.ua
Презентація iPhone 7: Курйози і жахи, які траплялися з попередниками гаджету
Презентація iPhone 7: Курйози і жахи, які траплялися з попередниками гаджету

Так, перший покупець попередньої моделі гаджету в Австралії примудрився впустити його на асфальт на очах у журналіста. Чоловік явно хвилювався і не зміг опанувати емоції. Наскільки сильно постраждав смартфон, невідомо, скоріше за все відбувся незначною подряпиною.

Інноваційний гаджет надихає на технологічні експерименти. Американський винахідник-аматор Томас Кім запропонував світу альтернативну систему підзарядки iPhone. Як зазначає depo.ua, для своєї мети хлопець використав енергію води, яка виробляється на колесі з пластикових пляшок. 

19-річний китаєць Дуон заради iPhone і мотоциклу вирішив... продати свою новонароджену доньку. Оголошення про продаж немовляти хлопець розмістив в Інтернеті, запросивши за немовля  $3,5 тис. Покупець швидко знайшовся - інший чоловік вирішив зробити живий подарунок своїй сестрі. 

Втім, самого Дуона швидко замучило сумління, і він з'явився в поліцію з повинною. Чи встигнув він купити iPhone, залишається таємницею. 

А от мешканка Красноярська Ксенія отримала iPhone як нагороду. Дівчина пристала на пропозицію місцевого блогера Дмитра Шилова і погодилася у білизні помити авто і облити себе машинним маслом. 

Мешканець Москви вирішив через суд витрясти з Apple 1 млн рублів. Чоловік обурився тим, що у гаджеті є смайли-емодзі, які позначають одностатеві сім'ї. Нібито син позивача побачив смайли і був страшенно шокований, за що батько запросив у компанії величезну компенсацію. На щастя, підприємливому гомофобу було відмовлено. 

Презентація iPhone 7: Курйози і жахи, які траплялися з попередниками гаджету - фото 1

Знущатися з iPhone також полюбляють - зокрема гаджет намагалися варити у "Кока-колі" і обливати рідким азотом. 

Сувора американка розстріляла iPhone своїх дітей, вирішивши, що гаджети викликають залежність. Розправу зняла на камеру, тож у деяких користувачів виникли сумніви щодо справжності запису. 

Конкуренти Apple, індійська компанія iFon спробувала завадити IT-гіганту продавати гаджети на місцевому ринку. Мовляв, вони зареєстрували свою торгову марку раніше, тож Apple має вшитися з країни. Ініціатива провалилася, втім, завоювати індійський ринок iPhone вдалося лише частково. Так, останній рік темпи продажів приладів знижуються шаленими темпами. Наразі 97,1% індійців користуються смартфонами з операційною системою Android. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя