Поярков заявив, що виборці Зеленського - "дурні" й "ідіоти"

Художник і політичний коментатор Сергій Поярков висловив розчарування результатами другого туру президентських виборів в Україні

У коментарі "Главреду" він зазначив, що йому набагато симпатичніше Петро Порошенко, ніж виборці, які голосували за Зеленського, пише Depo.ua.

"Тому що вони хочуть купувати бляхи, не платити податки, працювати за чорний нал, стояти на обліку по безробіттю, але працювати на трьох роботах. Вони хочуть копати бурштин і контрабандні сигарети. Вони хочуть займатися корупцією, але щоб при цьому президент щоб з корупцією боровся. Вони хочуть пісяє в під'їздах, але щоб це президент зупинив", - сказав Поярков.

За його словами, Порошенко не заслужив такого ганебного результату:

"Люди розчаровані, вони як і раніше не хочуть брати на себе жодної відповідальності, а замість цього хочуть все делегувати президенту. Тому у нас продовжать пісяти в під'їздах. І коли у нас говорять, що іноземці не розуміють нас і що у нас відбувається, і я вас запитаю – якщо нас не розуміють німці, англійці, японці, американці, то хто ідіот? Шановні виборці, шановні 72 відсотки – дурень хто?", - поцікавився Поярков.

Раніше повідомлялося, що до Центральної виборчої комісії України надійшли паперові протоколи з "мокрими печатками" від усіх 199 окружних виборчих комісій та із закордонного округу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна