Потап натякнув, що він більше, ніж продюсер Насті Каменських

Участь у новому проекті NK (Настя Каменських) продюсера і репера Потапа заснована, перш за все, на "особистих відносинах"

Потап натякнув, що він більше, ніж продю…

Про це продюсер розповів журналістам видання "Сегодня", коментуючи успіхи Насті Каменських як сольної виконавиці, передає Depo.ua.

"Ідея сольного проекту належить саме Насті. Я не продюсер проекту NK. Моя участь у цьому проекті заснована, перш за все, на особистих відносинах із артисткою. Все, що відбувається навколо цього проекту, це поза моєю роботою - це більше фан, музика і любов" , - підкреслив репер.

Не став приховувати Потап і фінансовий бік розкрутки зірки.

"Пісні для Насті ми робимо за мінімальними цінами, рахуючи суму, яку вкладаємо тільки у виробництво. Між мною і Настею було вже стільки грошових відносин, відтак ми дійшли до рівня, що її успіхи - це мої успіхи, і навпаки. Нам немає чого ділити", - заявив він.

За словами продюсера, на розвиток сольної кар'єри Каменських заробила самостійно.

"Настя - перша українська артистка, хто вже зумів дійти до такого рівня", - зазначив він.

За словами репера, сольний проект Каменських вийшов настільки успішним, що про колишній дует "Потап і Настя", який артисти поставили на паузу, вони поки навіть не замислюються.

"Звуть на корпоративи постійно, нещодавно пропонували гонорар учетверо більший, ніж зазвичай. Але ми не сумуємо за нашим дуетом", - зізнався він.

Нагадаємо, Потап похизувався успіхами Насті Каменських.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook