Посли держав ЄС на Росії будуть присутні на судах над українськими моряками, – Денісова

Посли європейських держав, які перебувають в Російській Федерації, будуть присутні на судах над військовополоненими українськими моряками

Про це повідомила уповноважений Верховної Ради із прав людини Людмила Денісова у Facebook після зустрічі з постійним представником Європейського Союзу на Росії Маркусом Едерером, передає Depo.ua.

"Щойно провела зустріч з послом Європейського Союзу в Російській Федерації Маркусом Едерером. Ми обговорили низку питань. Розповіла останню інформацію щодо наших військовополонених та про заплановані суди щодо продовження їм міри запобіжного заходу. Маркус Едерер запевнив мене, що представники європейських держав, які перебувають в РФ, будуть присутні на судових засіданнях", - написала вона.

Денісова висловила вдячність Едереру за те, що європейська спільнота підтримує Україну в прагненні захистити своїх громадян.

Водночас вона нагадала, що судові засідання над українськими військовополоненими моряками щодо продовження їм запобіжного заходу відбудуться 17 квітня у Лефортовському суді Москви.

Разом із рідними українських моряків Денісова також буде присутня на цих судових засіданнях. Вона закликала усіх небайдужих громадян, журналістів та усю світову спільноту долучитись до участі у судах.

Нагадаємо, на Росії продовжили термін слідства у справі військовополонених українських моряків до 25 серпня 2019 року.

Довідка: 25 листопада 2018 року російські кораблі протаранили український буксир, після чого обстріляли українські кораблі і захопили їх у полон.

 

15 квітня 2019 року уповноважена з прав людини у Верховній Раді України Людмила Денісова приїхала на Росію для участі у судових засіданнях щодо продовження міри запобіжного заходу українським військовополоненим.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна